CO TO JEST CONCEIVE PLUS ™?

Conceive Plus ™ to przyjazny dla spermy lubrykant opracowany przez ekspertów, zaprojektowany tak, aby wspomóc zajście w ciążę w sposób naturalny.

Conceive Plus:

 • Zwiększa przyjemność partnerom
 • Bezpieczny dla plemników, zwiększa ich ruchliwość oraz wydłuża żywotność
 • Posiada zrównoważone pH odpowiednie dla śluzu płodnego kobiety oraz nasienia mężczyzny
 • Zawiera jony wapnia i magnezu
 • Ułatwia naturalne zapłodnienie
 • Polecany przez lekarzy ginekologów na całym świecie

"Opracowane we współpracy z ekspertami szpitali uniwersyteckich w USA "

Conceive Plus ™ jest zaprojektowany tak, aby współgrać z kobiecym pH tworząc środowisko przyjazne pleminkom. Odpowiednia ilość elektrolitów zawarta w żelu pozwala naśladować płodny śluz szyjki macicy. Conceive Plus jest jedynym lubrykantem, który zawiera jony wapnia i magnezu, które są istotne dla żywotności komórek oraz procesu zapłodnienia. To sprawia, że Conceive Plus jesr doskonałym rozwiązaniem dla par starających się o dziecko w sposób naturalny.

Conceive Plus jest wolny od inhibitorów takich jak EDTA, jak również nie zawiera cukrów złożonych, które mogą zakłócić zajście w ciąże. Żel Conceive Plus został opracowany wyłącznie w celu zwiększania prawdopodobieństwa zapłodnienia, poprzez podtrzymanie oraz polepszenie żywotności oraz ruchliwości plemników.

Żel Conceive plus jest stosowany z sukcesem przez kobiety na całym świecie, które pragną zwiększyć swoje szanse na poczęcie.

Składniki: woda, hypromeloza, chlorku sodu, metyloglycerin, fosforanu sodu, chlorek potasu, sodu diwodorofosforan, chlorku magnezu, chlorku wapnia.

Conceive Plus pomaga zapewnić optymalne warunki, w przeciwieństwie do innych żeli dostępnych na rynku (które nie spełniają warunków do optymalnego funkcjonowania plemników).

Dlaczego warto korzystać tylko Conceive Plus, jeśli chcesz zajść w ciążę?

 • Formuła specjalnie zaprojektowane dla par starających się o dziecko
 • Zwiększa żywotność plemników i ich ruchliwość, zwiększając w ten sposób szansę na zapłodnienie
 • Tylko tez żel zawiera jony wapnia i magnezu. Jony te są obecne we wszystkich płynach ciała i są istotne dla żywotności plemników oraz udanego procesu zapłodnienia.
 • Klinicznie przetestowane i zalecane przez lekarzy na całym świecie.
 • Certyfikat CE i bezpieczny produkt. Rejestracja w Ministerstwie Zdrowia

O producencie

SASMAR to firma farmaceutyczna dostarczająca produkty najwyższej jakości i wartości. W produkcji wykorzystuje wyłącznie najnowsze technologie. Misją firmy jest tworzenie produktów powszechnie uznawanych za najlepsze na całym świecie

Pierwotnie firma rozpoczęła działalność się w Sydney, Australia. Obecnie firma posiada oddziały w Wielkiej Brytanii, Belgii, a ostatnio w Stanach Zjednoczonych.

Wyłączny dystrybutor w Polsce: Medimes Sp. z o. o., www.medimes.pl